Porządek obrad sesji

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Porządek obrad XX sesji Rady Miejskiej w Janikowie zaplanowanej na 24 listopada 2020r.

Szanowni Państwo, Z uwagi na zaistniałą stytuację epidemiologiczną, związaną z pandemią koronawirusa w trosce o bezpieczeństwo zachęcam do sledzenia przebiegu sesji za pośrednictwem transmisji on-line w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Janikowo. Przewodniczący Rady Miejskiej w Janikowie /-/Grzegorz Czerwiński

XIX sesja Rady Miejskiej w Janikowie zaplanowana na 23.10.2020r. odwołana- nowy termin 28.10.2020r.

Szanowni Państwo, W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii COVID-19, wiedząc o licznych przepaskach zakażeń na terenie naszej gminy w tym zakażenia jednego z pracowników Urzędu Miejskiego w Janikowie, przekładam Sesję Rady Miejskiej w Janikowie zwołaną na dzień 23 października 2020r. na godzinę 15/30. Powyższa decyzja podyktowana...

Porządek obrad XIX sesji Rady Miejskiej w Janikowie zaplanowanej na 23 października 2020r.

Szanowni Państwo, z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z pandemią koronawirusza, w trosce o bezpieczeństwo zachęcam do śledzenia przebigu sesji za pośrednictwem transmisji on-line w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Janikowo.